Długa rozprawa – można prosić o odszkodowanie.

Rozparawa sądowa, bez względu na to czego tyczy się, powinna trwać. Z takimi rekomendacjami jest możliwość spotkać się w wielu miejscach. Oczywiście w sądzie, u prawników i nie tylko. W wielu sytuacjach jest możliwość się z tym zgodzić. Znanym jest że rozprawa sądowa nie skończy się po 7 dniach. Niestety, w większości przypadków bywa ono zbyt długi. Co zrobić w tak zaistniałej okoliczności?

Nie właściwie każdy wie, że w takim wypadku mamy możliwość ubiegać się o odszkodowanie. Długośc postępowania sądowego, z pewnością nie uprawia do niezmiernie wysokiego zadość uczynienia, niemniej jednak zauważalnego już tak, jeżeli już więc nasze postępowanie sądowe trwa za długo, należy starać się o tą kasę. Ze stuprocentową pewnością przy tym zyskamy coś jeszcze – dzięki stwierdzeniu przewlekłości postępowania sądowego, istnieje możliwość mieć zapewnienie, że przyspieszy i – być może – skończy się dość szybko.

Nie ma co godzić się na długi rozprawy w sądzie. O ile jest już taka, odszkodowanie z powodu przewlekłości rozprawy sądoej jest bardzo dobrym pomysłem.

Leave a response

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *